Про нас

Адвокатське об'єднання "DEXTRUM" надає комплексні юридичні послуги підприємствам і фізичним особам щодо широкого кола питань, пов'язаних з підприємницькою діяльністю. Зокрема, щодо питань оподаткування, взаємодії з державними контролюючими органами, з питань корпоративних і трудових відносин, структурування бізнесу, стягнення проблемної заборгованості.

Наші фахівці проконсультують вас щодо юридичних і податкових аспектів господарської діяльності, складуть проекти різноманітних документів, підготують договір, підтримають вас у важких переговорах з вашими контрагентами, підготують до податкової перевірки.

Також адвокати АО "DEXTRUM" представляють інтереси клієнтів у судах всіх юрисдикцій.

Крім того, наші адвокати виступають захисниками в кримінальних справах, пов'язаних зі злочинами в сфері підприємницької діяльності, а також посадовими злочинами.

Різнобічна практика правозастосування і багатий досвід роботи в сфері надання юридичних послуг дозволяють адвокатам АО "DEXTRUM" побудувати міцну систему правового захисту клієнта, виявити і усунути існуючі проблеми, а також попередити їх виникнення в майбутньому.

У ході надання юридичних послуг АО "DEXTRUM" співпрацює з експертами інших напрямків: спеціалістами в сфері податкового та бухгалтерського обліку, оцінювачами, експертами з цінних паперів, фахівцями з репутаційного захисту - все для того, щоб знайти максимально ефективне рішення і повністю задовольнити потреби клієнта.

Співпраця з адвокатським об'єднанням "DEXTRUM" - гарантія надійного захисту ваших інтересів і юридичної бездоганності ваших бізнес-процесів.

Image

Замовити юридичні послуги:

info@dextrum.com.ua

вул. Володимирська, 89
м. Київ 01033

© 2020 Юридична агенція DEXTRUM