телефоны адвокатского объединения (044) 228-72-63, (044) 228-72-53

Ви є тут

Викуп кредитної заборгованості

Якщо особа єклієнтом неплатоспроможного банку і має в такому банку прострочений валютний кредит, забезпечений іпотекою, у неїє два шляхи: або викупити свої кредитні борги з істотною знижкою або рано чи пізно втратити заставне майно.

Викупити прострочений кредит в неплатоспроможному банку і зняти з майна іпотеку можна кількома способами.

Один із способів - викуп на аукціоні третьою особою прав вимоги за кредитним та іпотечним договорами у неплатоспроможного банку, що в подальшому дасть можливість зняти іпотечне обтяження (заборону відчуження) із відповідного заставного майна.

Другий спосіб–викуп на аукціоні факторинговою компанією прав вимоги за кредитним й іпотечним договорами, що в подальшому дасть можливістьпродати таке іпотечнемайно первісному власнику (боржнику) на договірних умовах.

Цей спосіб дає можливість первісному власнику іпотечного майна (боржнику) викупити таке майно у факторингової компанії на індивідуальних умовах розстрочення (відстрочення) оплати, які будуть доступні і вигідні такому боржнику.

Застосування таких способів викупу кредитної заборгованості дасть боржнику неплатоспроможного банка можливість повернутисвоє іпотечне майно за ціною, значно нижчою, від ринкової вартості такого іпотечного майна.

Адвокатське об’єднання «DEXTRUM» здійснює юридичне супроводження операцій із викупу кредитної заборгованості і зняття іпотечного обтяження із майна клієнтів неплатоспроможних банків, в тому числі, правовий аналіз кредитних та іпотечних договорів, супроводження укладення угод продажу прав вимоги за іпотечним договорами і переоформлення прав власності на іпотечне майноу нотаріуса.

Якщо позичальник знаходиться в стані судового спору з банком або факторинговою компанією, адвокатське об’єднання «DEXTRUM» здійснює представництво інтересів позичальника в суді.