телефоны адвокатского объединения (044) 228-72-63, (044) 228-72-53

Ви є тут

Стягнення заборгованості в судовому порядку

У процесі ведення господарської діяльності можуть виникати ситуації, в яких контрагенти затримують розрахунки з вашим підприємством, викликаючи тим самим несприятливі наслідки для розвитку бізнесу. Адвокатське об'єднання «DEXTRUM» пропонує ефективні цивілізовані правові способи повернення боргів, які допоможуть вам мінімізувати економічні і моральні збитки.

Адвокатське об'єднання «DEXTRUM» має успішну практику стягнення заборгованості з приватних і державних підприємств, установ і організацій на всій території України.

Адвокати АО «DEXTRUM» допоможуть вам у процесі повернення боргів, вчинивши всі можливі законні заходи: переговори, претензійно-позовну роботу, а при необхідності – порушення кримінальних справ про шахрайство або інших справ з покладанням майнової відповідальності на конкретних фігурантів.

Боржники набагато швидше повертають борги у відповідь на попереджувальні дзвінки і претензії професійної адвокатської компанії, що виступає від імені кредитора. Саме це сприяє тому, що значна кількість справ про повернення боргів вирішується ще до судового розгляду в результаті переговорів та інших заходів, що дозволяє уникнути додаткових витрат, як для боржника, так і для кредитора. В той же час звернення до суду з позовом про стягнення заборгованості або вдавання до інших судових заходів найчастіше є для кредитора єдиним засобом досягнення бажаного результату.

Цілком імовірно, що ви не єдиний кредитор вашого контрагента, який здійснює повернення боргів, а розмір вимог кредиторів може перевищувати обсяг коштів боржника. Тому, чим швидше ви звернетеся до послуг досвідчених фахівців і почнете стягувати заборгованість, тим вищі ваші шанси повернути гроші.

Супровід примусового виконання судових рішень

Оскільки далеко не завжди ваш контрагент поспішає добровільно виконати рішення господарського суду, для його примусового виконання доведеться звернутися до органів Державної виконавчої служби. А для того, щоб виконавче провадження проходило без зволікань, потрібно щоб його хід контролював наполегливий досвідчений юрист.

Фахівці Адвокатського об'єднання «DEXTRUM» здійснюють супровід на стадії примусового виконання рішень судів. Наші адвокати зроблять усе можливе щоб забезпечити своєчасне та сумлінне виконання державним виконавцем всіх необхідних дій для примусового виконання судового рішення, а також вживуть всіх відповідних заходів щодо оскарження процесуальних документів і дій державного виконавця в суді у випадку неналежного виконання ним своїх обов'язків.