телефоны адвокатского объединения (044) 228-72-63, (044) 228-72-53

Ви є тут

Допомога адвоката під час податкової перевірки

Законодавством України встановлено право податкових органів проводити камеральні, документальні (планові або позапланові, виїзні або невиїзні) та фактичні перевірки суб’єктів підприємницької діяльності.

Адвокатське об'єднання «DEXTRUM» надає послуги щодо представництва інтересів клієнта у різних органах державної влади. Тому у випадку, якщо до вас «у гості» завітали податківці, співробітники «DEXTRUM» виїдуть до вашого офісу для надання юридичної підтримки. Взявши на себе тягар спілкування з ревізорами спеціалісти Адвокатського об'єднання захистять ваші права і не дозволять податківцям перевищити їх повноваження.

Наші спеціалісти із багаторічним досвідом у сфері податкового права убезпечать ваше підприємство від можливих зловживань з боку працівників податкових органів, попередять можливий психологічний тиск на співробітників вашої компанії, захистять ваш бізнес від негативних наслідків проведення податкової перевірки.

Слід пам’ятати, що податкові перевірки мають здійснюватися в порядку, строки та за наявності підстав, передбачених Податковим кодексом України.

Тому для забезпечення правомірності дій податківців та захисту ваших прав під час проведення податкової перевірки адвокати АО «DEXTRUM»:

  • перевірять наявність правових підстав для допуску працівників податкової інспекції до перевірки;
  • проаналізують документи, які стали підставою для проведення перевірки;
  • поінструктують працівників вашої компанії щодо правильної поведінки під час податкової перевірки та, зокрема, щодо спілкування із податковими інспекторами;
  • проконсультують працівників вашої компанії щодо прав платників податків, а також щодо прав та обов’язків податківців;
  • проконтролюють дотримання податківцями вимог податкового законодавства в ході проведення перевірки;
  • проконтролюють дотримання вимог законодавства під час підписання акту перевірки;
  • за необхідності нададуть працівникам податкового органу відповідні пояснення щодо діяльності компанії-клієнта.

Головне, що особисто вам треба робити під час податкової перевірки – це зберігати спокій та самоконтроль, а вирішення всіх юридичних аспектів спілкування з податківцями варто доручити компетентним спеціалістам Адвокатського об’єднання «DEXTRUM».