телефоны адвокатского объединения (044) 228-72-63, (044) 228-72-53

Ви є тут

Консультації з питань оподаткування

Підприємці рано чи пізно стикаються з проблемами або питаннями у сфері оподаткування. Через швидкі зміни у законодавстві, у тому числі, податковому, підприємці не встигають пристосуватися до нових правил гри, внаслідок чого виникають непорозуміння під час спілкування із податківцями. З цієї причини варто своєчасно отримати консультацію фахівців з питань оподаткування.
Невчасне звернення до спеціалістів з податкового права може призвести до значних матеріальних втрат для вашого бізнесу.

Консультації з питань оподаткування необхідні як при започаткуванні бізнесу та його структуризації, так і при реорганізації вже існуючого.
Використання ефективних методів оптимізації оподаткування при створенні нових компаній або проведенні їх реорганізації дозволяє отримати мінімальні ставки оподаткування та забезпечити незначні податкові ризики.

Одним із ключових напрямків діяльності Адвокатського об’єднання «DEXTRUM» є надання кваліфікованих консультацій з питань оподаткування. Багаторічний досвід підтримки бізнесу, досвід спілкування з податковими органами, захист клієнтів в судах є запорукою ефективного захисту вашої господарської діяльності.

Фахівці Адвокатського об’єднання «DEXTRUM» надають консультації щодо шляхів вирішення найбільш поширених питань у сфері податкового права, у тому числі тих, які стосуються нарахування податківцями податкових зобов’язань, фінансових санкцій внаслідок встановлення «безтоварності господарських операцій», проведених із контрагентами, які «мають ознаки фіктивності», «податковими ямами» тощо.

Адвокати АО «DEXTRUM» консультують, зокрема, з таких питань:

 • оскарження податкових повідомлень-рішень;
 • необґрунтованої відмови службових осіб контролюючих органів у прийнятті податкової звітності;
 • анулювання свідоцтва платника ПДВ;
 • нарахування податковим органом податкових зобов’язань, фінансових санкцій;
 • неправомірного внесення податковим органом коригувань до автоматизованих систем співставлення податкових зобов’язань та податкового кредиту;
 • зменшення податковим органом від’ємного значення об’єкту оподаткування податком на прибуток;
 • стягнення податковим органом грошових коштів, відстрочення, розстрочення, списання податкового боргу;
 • накладення арешту на банківські рахунки та майно платників податків, застосування податкової застави;
 • представництва інтересів платника у податковому органі при проведенні реорганізації, ліквідації підприємства, під час процедури банкрутства;
 • захисту прав та інтересів посадових осіб платників податків у разі кримінального провадження по факту ухилення від сплати податків;
 • нарахування, сплати податковим агентом податків, зборів з виплат фізичним особам за цивільно-правовими та трудовими договорами.

Також АО «DEXTRUM» забезпечить підтримку при проведенні податківцями податкових перевірок платників податків або зустрічних звірок; допоможе у своєчасному оскарженні рішень, дій чи бездіяльності податківців в адміністративному або судовому порядку.