телефоны адвокатского объединения (044) 228-72-63, (044) 228-72-53

Ви є тут

Кримінальні справи у сфері підприємницької діяльності

В наш час успішне підприємство часто стає об’єктом пильної уваги правоохоронних органів і нерідко така увага пояснюється аж ніяк не скоєнням злочину. У зв’язку з цим підприємцям краще намагатись вести свою діяльність так щоб не дати правоохоронцям приводів для переслідування і завжди бути готовим адекватно відреагувати на дії правоохоронних органів для ефективного захисту своїх прав.

Це в свою чергу вимагає від вас своєчасного вжиття правильних заходів ще на стадії отримання запитів від контролюючих органів, проведення перевірок вашого підприємства або отримання відомостей про проблеми у ваших контрагентів. Такі факти завжди повинні бути для вас тривожним сигналом і повинні бути проаналізовані з погляду як ризиків притягнення до фінансової або адміністративної відповідальності так і ризиків кримінального переслідування.

Якщо правоохоронці все ж зацікавились вашою підприємницькою діяльністю, і стосовно вас або у зв’язку з вашим бізнесом розпочато кримінальне провадження, то вам доведеться всіма силами захищати свої інтереси. І доручити цю важливу справу краще професіоналам.

Причому, навіть якщо кримінальне провадження не розпочате, а до вас надійшов виклик від слідчого для надання пояснень, то це вже вагомий привід для звернення до адвоката, адже надані вами пояснення можуть мати дуже серйозні наслідки, які буде важко виправити.

Тому, чим раніше ви залучите для свого захисту адвоката, тим більше в нього буде часу для того аби сформувати ефективну позицію захисту та підготувати доказову базу, а також, за необхідності проінструктувати ваш персонал щодо правильної поведінку у разі, якщо правоохоронці завітають до вашого офісу.

Адвокати АО «DEXTRUM» мають досвід захисту клієнтів у кримінальному процесі щодо злочинів у сфері господарської діяльності та у сфері службової діяльності. Це зокрема, ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів), фіктивне підприємництво, привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, тощо.

Наші спеціалісти захищають клієнтів як на стадії досудового розслідування так і на стадії розгляду справ в судах.

На стадії досудового розслідування адвокати АО «DEXTRUM» беруть участь у допитах, обшуках, вилученні фінансових документів і речей та в інших слідчих діях; оскаржують рішення, дії та бездіяльність прокурора, органів досудового розслідування, слідчого судді; за необхідності оскаржують арешт майна, затримання або тримання особи під вартою тощо.

Під час розгляду кримінальної справи у суді наші фахівці використають всі свої знання та досвід для того, щоб спростувати доводи сторони обвинувачення, виявити всі недоліки доказової бази, зібраної правоохоронцями і довести невинуватість клієнта або ж у крайньому разі пом’якшити його відповідальність.

Залучивши адвоката АО «DEXTRUM» для свого захисту у кримінальній справі щодо злочинів у сфері господарської діяльності або у сфері службової діяльності ви істотно збільшуєте свої шанси на сприятливе для вас вирішення такої справи.