телефоны адвокатского объединения (044) 228-72-63, (044) 228-72-53

Ви є тут

Юридична консультація для підприємців

Кожному з нас знайома ситуація, коли під час хвороби ми відкладаємо візит до лікаря і займаємося самолікуванням, в той час як можна було б вилікувати захворювання набагато швидше або зовсім запобігти його, звернися ми своєчасно до фахівця.

Те ж саме відбувається і в галузі правових відносин – чим довше відкладати звернення до юриста, тим складніше, а можливо і дорожче, буде виправити ситуацію в майбутньому.

Адвокатське об'єднання «DEXTRUM» протягом багатьох років надає клієнтам консультації та юридичну допомогу з різних питань цивільного, господарського, комерційного, корпоративного, податкового, адміністративного, трудового права, а також з інших питань юридичного характеру.

Фахівці АО «DEXTRUM» забезпечують клієнтам компетентне усне або письмове роз'яснення щодо поставленого питання, готують експертний висновок щодо спірних, колізійних (суперечливих) положень законодавства, надають аналітичні огляди нормативно-правового матеріалу.

Коли варто звертатися до юриста?

  • При здійсненні підприємницької діяльності (в цьому випадку найзручнішим, а в перспективі і економним, варіантом буде підписання з АО «DEXTRUM» договору абонентського юридичного обслуговування).
  • При підписанні договорів на великі суми, стосовно цінного майна, нерухомості або договорів, що покладають на вас значні зобов'язання.
  • При підписанні кредитних, іпотечних, депозитних, страхових договорів на велику суму.
  • При виникненні проблем у відносинах з органами державної влади.
  • Якщо вас намагаються притягнути до адміністративної або кримінальної відповідальності.
  • При виникненні серйозних спорів, в тому числі і для ведення судових справ.

У чому зазвичай полягає юридична допомога і підтримка?

  • При складанні договору юрист проаналізує запропонований контрагентом проект договору або адаптує його спеціально для вас. Професійно складений договір убереже вас від зловживань або шахрайства вашого контрагента.
  • В ході переговорів юристи допоможуть вам відстояти свої інтереси і права.
  • У відносинах з органами державної влади юрист допоможе уникнути порушень ваших законних прав з боку їх представників.
  • При веденні справи в суді юрист допоможе вам визначити належний суд, в який слід звернутися, розробить правову позицію, правильно складе позовну заяву, заперечення на позовну заяву, подану проти вас, підготує необхідні процесуальні документи (заяви, пояснення, клопотання, відгуки, заперечення ), допоможе реалізувати передбачені процесуальним законодавством права і використовувати судові засоби захисту ваших прав та інтересів, а також може представляти вас в суді, тобто давати усні пояснення під час судових засідань, допитувати свідків, брати участь у судових дебатах.

Всі вищевикладені аспекти є компетенцією фахівців АО «DEXTRUM», юридична допомога яких завжди якісно і своєчасно захистить вас і ваш бізнес в правових питаннях.

Все вышеизложенные аспекты являются компетенцией специалистов АО «DEXTRUM», юридическая помощь которых всегда качественно и своевременно защит вас и ваш бизнес в правовых вопросах.